-2%

Світильник підсвітка дзеркал-картин LED "KUGU" 3W 4200K (Horoz Electric)
565 ₴
553,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-006-0003-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "KUGU" 3W 4200K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | з кнопкою |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 180 мм * 59 мм |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | Срібний |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,70 ₴

