-2%

Світильник настінний світлодіодний "TRUVA" 8W 4200K чорний (Horoz Electric)
820 ₴
803,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-007-0008-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "TRUVA" 8W (чорний)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 100 мм * 60 мм |
| Світловий потік | 520 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 180° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803,60 ₴

