
Світильник накладний світлодіодний DEL-R08-42 4500K 42W без д/у настінно-стельовий (Біом)
940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00014256
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Даний накладний світильник має білий колір і круглу форму. Потужність виробу становить 42 Вт, що еквівалентно 400 Вт у перерахунку на лампу розжарювання. Світильник випромінює світловий потік у 3360 лм, забезпечуючи світловіддачу у 80 лм/Вт і кути розльоту променів до 170°. Відтінок світіння – нейтральний, що відповідає кольоровій температурі 4500 К, індекс передачі кольору – 80 одиниць. Напруга живлення – 175-265 В, клас захисту – IP20. Можливість димування у даній моделі не передбачена.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 495x55 |
| Еквівалентна потужність | 400 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 42 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3360 Lm |
| Спосіб включення | Без вімікача |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴








