
Світильник накладний світлодіодний DL-R201-36-6 6200K 36W без д/у настінно-стельовий (Біом)
519 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00021293
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Назва Світильник світлодіодний Biom DL-R201-36-6 6200K 36Вт без д/у
Потужність 36 W
Форма світильника Круглі
Температура світла 6200 K
Колір світіння Холодний білий
Еквівалентна потужність 325 W
Робоча напруга 176-265 V
Світловий потік 2880 Lm
Світлова віддача 80 Lm/W
Індекс передачі кольору, Ra 80
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Кут світіння, ° 170
Вид монтажу Накладні
Розмір габаритний, мм 400x70
Матеріал корпусу Метал
Клас захисту IP20
Тип керування -
Гарантійний термін 12 м
Пульт управління в комплекті Немає
Можливість димування Не диміруємі Не диміруємі
Колір плафона Білий
Колір арматури Білий
Матеріал плафона Полікарбонат
Матеріал арматури Метал
Форма плафона Коло
Тип світлодіодів SMD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренд | BIOM |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400x70 |
| Еквівалентна потужність | 325 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 36 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Світлова видатність | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 2880 Lm |
| Температура світла | 6200 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 519 ₴






