-3%

Світильник накладний світлодіодний "CAROLINE-12" 12W 6400К настінно-стельовий (Horoz Electric)
208 ₴
201,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-025-0012-011
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "CAROLINE-12" 12W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колір | Білий |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 840 lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 180 мм * 40 мм |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,76 ₴

