
Світильник врізний "VALERIA-9" 9W 4200K білий світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
282 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-040-0009-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований "VALERIA-9" 9W 4200K (білий)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 95 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 102 мм * 55 мм |
| Світловий потік | 720 l |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴

