-4%

Світильник лінійний вологозахищений LED 36W 6400K "IRMAK-36" (Horoz Electric)
439 ₴
421,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 059-004-0036-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вологозахищений LED 36W 6400K "IRMAK-36"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 1260 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1260 мм * 43 мм * 23 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421,44 ₴

