-2%

Світильник трековий світлодіодний "DUBLIN" 35W 4200K білий (Horoz Electric)
1 100 ₴
1 078 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-018-0035-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "DUBLIN" 35W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 280 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Потужність | 35 W |
| Робоча напруга | 180 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 192 мм * 165 мм, Ø 92 мм |
| Світловий потік | 3400 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴

