
Світильник трековий світлодіодний "LYON-18" 18W 4200K чорний (Horoz Electric)
614 ₴
- Немає в наявності
- Код: 018-020-0018-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Светильник трековый "LYON-18" 18W 4200 черный
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм * 170 мм, Ø 84 мм |
| Світловий потік | 1170 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴



