
Прожектор світлодіодний "PARS-20" 20W 2700К IP65 чорний вуличний (Horoz Electric)
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-008-0020-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "PARS-20" 20W 2700К чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 140 мм * 122 мм * 28 мм |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴

