-2%

Світильник консольний вуличний на сонячній батареї LED "LAGUNA-50" 50W 6400K IP65 на стовп (Horoz Electric)
3 397 ₴
3 329,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-006-0050-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "LAGUNA-50" 50 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | 4-6 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 378 мм * 160 мм, батарея 290 мм * 340 мм, ø 40 mm (труба) |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 329,06 ₴

