-2%

Світильник вуличний садово-парковий "KAVAK/SQ-4" IP44 під лампу Е27 стовпчик (Horoz Electric)
2 142 ₴
2 099,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-015-0004-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник садово-парковий "KAVAK/SQ-4" Е27 стовпчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | Max 60W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | висота — 500 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099,16 ₴

