-4%

Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-20" 20W 6400K IP65 вуличний (Horoz Electric)
993 ₴
953,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-015-0020-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "PROPORT-20" 20W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 232.3 мм * 146 мм * 54 мм |
| Світловий потік | 1450 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | жовтий із чорним |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 953,28 ₴




