-2%

Світильник накладний квадратний тубус. "SANDRA-SQ15" 15W 4200K білий стельовий (Horoz Electric)
532 ₴
521,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-045-0015-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний квадрат."SANDRA-SQ15" 15W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185 - 264 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 182 мм * 120 мм |
| Світловий потік | 1050 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,36 ₴

