-2%

Світильник трековий світлодіодний "LYON-24" 24W 4200K білий (Horoz Electric)
729 ₴
714,42 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-020-0024-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник трековый 018 020 0024 "LYON-24" 24W 4200 белый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм*200 мм, Ø Ø 89 мм |
| Світловий потік | 1560 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714,42 ₴



