
Світлодіодний світильник вуличний консольний "ORLANDO ECO-100" 100Вт 6400K IP65 на стовп (Horoz Electric)
1 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-007-0100-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник вуличний "ORLANDO ECO-100" 100Вт 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 405 мм * 165 мм * 55 мм, ø40 mm (труба) |
| Світловий потік | 4953 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴

