
Світильник світлодіодний фасадний вуличний SMD LED "SUPERB" 15W 4200K IP65 настінний (Horoz Electric)
1 526 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076-040-0015-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "SUPERB" 15w настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 Вт |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм*170 мм*100 мм |
| Світловий потік | 555 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 526 ₴


