
Світильник врізний "SLIM-15" 15W 4200K світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056-003-0015-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "SLIM-15" 15W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм * 25 мм |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴

