
Прожектор світлодіодний "ASLAN-30" 30W 2700K IP65 чорний вуличний (Horoz Electric)
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-010-0030-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "ASLAN-30" 30W 2700K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 114,4 мм * 154,3 мм * 30,5 мм |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 2700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴

