-2%

Світильник фасадний вуличний "MANOLYA-1" IP44 під лампу GU10 мат.хром настінний (Horoz Electric)
703 ₴
688,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-008-0001-011
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний "MANOLYA-1" GU10 мат.хром без лампи настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | неірж. сталь |
| Потужність | max.35 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм * 116 мм * 85 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | мат. хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,94 ₴

