
Світильник накладний офісний "PROTEUS-48" 48W 6400K стельовий (Horoz Electric)
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 056-014-0048-050
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний "PROTEUS-48" 48 W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм х 300 мм х 38 мм |
| Світловий потік | 4400 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴

