-2%

Світильник накладний офісний "PROTEUS-36" 36W 6400K стельовий (Horoz Electric)
1 087 ₴
1 065,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-014-0036-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "PROTEUS-36" 36 W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм х 300 мм х 38 мм |
| Світловий потік | 3000 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065,26 ₴

