
Світильник врізний точковий поворотний "MEYAN-S" білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 015-030-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник точковий поворотний "MEYAN-S" білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 79мм |
| Потужність | max 50 Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 90 мм |
| Ступінь захисту, IP | ІР 20 |
| Тип цоколя | Під лампу MR16 (в комплекті без цоколя) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴



