
Світлодіодний LED прожектор 10Вт 6000К 900Лм IP65 чорний вуличний (ElectroHouse)
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-LP-205
Уявіть Вашу увагу LED прожор 10 Вт 6000K 900 Лм IP65 EH-LP-205 від компанії ElectroHouse. Вона має надійний корпус і високий рівень захисту європейського стандарту IP65. Сфера використання дуже широка. Призначено для зовнішнього освітлення будівель, парківок, рекламних конструкцій, придомової території тощо. Наполегливо переносить різні агресивні погодні умови.
Одним з переваг вважається економність, тому що споживає енергії в кілька разів менше звичайної лампи. Не містить шкідливих та токсичних речовин. Ще одним плюсом є відсутність ниток розжарювання. Присутня висока світлопередача і рівномірний розподіл світлового потоку. Відсутня передача контрастності, не мерехтіння, пульсацій, що не створює навантаження на очі. Дуже просто в монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 86 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 100 мм |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6000 К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 154 ₴



