
Світлодіодний LED прожектор 20Вт 6000К 1800Лм IP65 чорний вуличний (ElectroHouse)
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-LP-206
LED проектор 20 Вт 600000 Lm IP65 EH-LP-206 від торгової марки ElectroHouse використовується для освітлення будівель і струмків, для підсвічування рекламних щитів, а також незамінним в биту, данче, гаражі. Забезпечує високу яскравість світності і рівномірний розподіл світлового потоку.
Харчування здійснюється від мережі 220 В. Пожежа безпеки забезпечується використанням світлодіодних елементів, які не перегріваються. Виготовлений з матеріалу, який не містить ртуті, фосфору та інших токсичних речовин. Наполегливо переносить атмосферні опади (дощів, морозів, жару), вібраційні й механічні навантаження, перепади температури тощо). Всі його складові якісно зібрані в одну цілісну конструкцію, яка характеризується своїми ударопронними і вогнестійкими показниками. Частота увімкнення або вимикання не впливає на ресурс роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 6,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 10 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 40 |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6000 К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 215 ₴



