
Світлодіодний LED прожектор 50Вт 6000К 4500Лм IP65 чорний вуличний (ElectroHouse)
369 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-208
LED проектор 50 Вт 600 К 4500 Лм IP65 EH-LP-208 від ElecroHouse призначено для освітлення будівель, скирторів, установ і т. д. Вся конструкція розміщена в плоскому стандартному корпусі. Зверху нанесена чорна матова фарба. Озброєний якісною монтажною скобою, яка запобігає провалу. Якщо увімкнено, то світло стає холодним без пульсацій і мерехтіння. У Led-прожекторі використовуються яскраві світлодіоди однакового розміру, які замінюють рівень світлового потоку галогічні, але при цьому вони значно більше економлять електроенергію.
Довговічність забезпечується відсутністю елементів перегоряння. За будь - яких погодних умов і при будь - якому кліматі можна використовувати Степінь захисту IP 65. Сила 50W дає можливість освітлювати велику площу. Якість збирання відповідає європейським стандартам. Завдяки тому що він компактний, його можна легко монтувати на висоту до 6 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 13 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 18,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 104 |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6000 К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 8,5 см |
- Ціна: 369 ₴



