
Світлодіодний LED прожектор 100Вт 6000К 9000Лм IP65 чорний вуличний (ElectroHouse)
640 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-210
LED проектор 100 Вт 6000 К 9000 Лм IP65 EH-LP-210 від компанії ElecroHouse - дуже потужне світлодіодальне електробудівництво. Має збігатися з вказаними характеристиками. Енерго споживання в 10 разів нижче галогічного, що дає істотну економію. Одним із переваг є відсутність елементів перегоряння. Встановлюється на великих придомових територіях, парках, будівельних майданчиках. Випромінює яскравий і рівномірний світловий потік, який не створює жодних перешкод при тривалій роботі. У неї надійний герметичну конструкцію з визначенням захисту IP 65. Витримає критичні мінусові та плюсові температури і може експлуатуватися за різних погодних умов. Його монтаж простий і виконується за рахунок твердого модуля (скоби). Забезпечує моментальне включення, без будь-яких затримок.
Корпус виготовлений з високоякісних та термостійких матеріалів, які не містять токсичних газів і речовин, а також не вимагають утилізації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 24,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 31,5 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 210 |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 9000 Лм |
| Температура світіння | 6000 К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 4,5 см |
- Ціна: 640 ₴



