
Світлодіодний LED прожектор з датчиком руху 10Вт 6500К 900Лм IP65 чорний вуличний (EH)
484 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-LP-211
LED проектор з д. 10 Вт 6500К 900 Lm IP65 EH-LP-211 від торгової марки ElectroHouse з датчиком руху використовується для освітлення великих ділянок. За світловіддаче приблизно відповідає лампі розжарювання у 100 W, але при цьому цей пристрій має яскраве біле світло і вважається економнішим принаймні в 10 разів, ніж інші види джерел світла. Вони мають приємний колір для очей. Якщо ви переглядаєте фотоапарат відеозображення, світловий спектр не спотворюється. Кут освітленості і захоплення датчика становить 120 градусів. Гарантується рівномірний розподіл потоку світла за рахунок високоякісного відбивача.
Основним плюсом є можливість контролювати освітлену територію. Контролер вмикає світлодіоди після появи рухомого об’ єкта у поле дії і автоматично вимикає при його відсутності. Такий процес не впливає на ресурс роботи. Механізм якісно зібрані і надійний в експлуатації. Контролер має додаткові параметри чутливості і бере до уваги ваші потреби. Це дає можливість використовувати лампу від 200 до 260 Б у мережі з нестабільним струмом. Прожектор має ступінь захисту IP65 і відмінно переносить несприятливі впливи навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 11 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина: | 20 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Кількість LED | 10 |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 Лм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожектори |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина | 6,5 см |
- Ціна: 484 ₴



