
Бра в стилі лофт Sierra NL 0537-1 G MSK
723 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 613595
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. До того ж, використання лофтового світильника на піку популярності тепер, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250 мм |
| Глибина плафона | 190мм |
| Код товару | NL 0537-1 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір паковання | 30х26х20см |
| Розміри кріпильної платформи | 80 мм |
| Серія | Sierra |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний + стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴





