
Люстра лофт Maze з бронзовими патронами NL 6060/3 BK+BN MSK
1 189 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615454
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. До того ж, використання лофтового світильника на піку популярності тепер, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Код товару | NL 6060/3 |
| Розмір паковання | 49х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 120 мм |
| Серія | Maze |
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Черный+бронза |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴


