
Люстра павук на шість плафонів Crystal NL 0535-6 MSK
6 204 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615437
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 250 мм |
| Довжина дроту | 1500 мм |
| Код товару | NL 0535-6 |
| Розмір паковання | 42х42х38 см |
| Розміри кріпильної платформи | 125 мм |
| Серія | Crystal |
| Тип дроту | 2х0.5 в тканинному обплетенні |
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 204 ₴


