
Люстра підвісна в стилі лофт на три плафони Kaplya NL 12229-3 MSK
2 688 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615778
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра в стилі лофт на три плафони зроблена з металу.Іме три плафони у вигляді сіток під лампу E27. Ви можете самостійно виставити відповідну довжину дроту на кожен плафон
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стиль виконання | Лофт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 290 мм |
| Код товару | NL 12229-3 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Загальна довжина від стелі | 1004мм |
| Розмір паковання | 32х29х28см |
| Розміри кріпильної платформи | 120 мм |
| Серія | Kaplya |
| Тип світильника | Люстра підвісна |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина верхньої частини | 600 мм |
| Ширина нижньої частини | 800 мм |
| Ширина плафона | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688 ₴


