
Світильник спот лофт з поворотним плафоном Verona SQ 1750 MSK
672 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615616
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. До того ж, використання лофтового світильника на піку популярності тепер, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина плафона | 170 мм |
| Код товару | SQ 1750 |
| Кількість плафонів | 1шт. |
| Розмір паковання | 21х18х12см |
| Розміри кріпильної платформи | 80 мм |
| Серія | Verona |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Настінний/стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴




