
Світильник стельовий спот Slice NL 1805W MSK
568 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 614515
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник польської "Трубки" NL 1805 W — сьогодні досить популярна модель світильників завдяки їх простоті використання і можливості змінювати напрямність світла. Крім того, з’являються такі світильники, як стильно і сьогодні, а стилістичних варіацій — дуже багато, тому вони не доповнюють майже будь - якого інтер’єру квартири.
Лаконтичність і простота проведення таких світильників, спрямованих на світло, дозволить їх використовувати як в офісах, житлових та громадських приміщеннях, так і в ресторанах, кафе та барах. Доменні будуть такі світильники і при оформленні інтер'єрів шоу-румів, магазинів і бутів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 178 мм |
| Код товару | NL 1805 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір паковання | 19х10.5х8см |
| Розміри кріпильної платформи | Діаметр 50 мм |
| Серія | Slice |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Білий + стото |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴


