
Світильник підвісний Brooklyn в стилі лофт на три лампи NL 4531 чорний+бронза всередині MSK
2 068 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615035
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. До того ж, використання лофтового світильника на піку популярності тепер, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 201мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | NL 4531 |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір паковання | 57х38х37см |
| Розміри кріпильної платформи | 120 мм |
| Серія | Brooklyn |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Ширина плафона | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴


