
Світильник підвісний на три плафони Uniion NL 363738-3 MSK
2 378 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615646
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер’єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт лампи та бра відрізняються парками форм, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання у освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить вам зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 325мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Код товару | NL 363738 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Розмір паковання | 50х17х16см |
| Розміри кріпильної платформи | 450 мм |
| Серія | Union |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Колір арматури (основа) | Чорний + золото |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 378 ₴



