
Світильник в стилі лофт трековий під лампу E27 Milan NT 538 MSK
878 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615269
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник у стилі лофт у вигляді сітки є плафоном з патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід). Довжина дроту 50см і не регулюється, але під замовлення можна зробити будь-яку довжину. Механізм кріплення на шинопровід дозволяє легко знімати і переміщувати світильники так як вам потрібно, в залежності від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані. Рейка (шинопровод) в комплекті не йде, але ви можете її придбати у нас на сайті довжиною 1м, 1,5м, 2м та 3м. Також за допомогою кутових та прямих з'єднань для рейок ви можете збирати різні конструкції у себе в інтер'єрі та розміщувати світильники у будь-якому зручному для вас місці. Підвісні світильники в стилі лофт – модний напрямок та популярне рішення у сфері освітлення приміщень. Останнім часом Лофт – як стиль дизайну все більше набирає обертів і стає популярним серед дизайнерів та споживачів. Індустріальний стиль, що прийшов із заводів і фабрик, все частіше можна зустріти в кафе, ресторанах і навіть вдома. Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників та бра у стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра відрізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним для використання в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дозволить Вам зробити інтер'єр модним та сучасним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 180 мм |
| Довжина дроту | 500 мм |
| Код товару | NT 538 |
| Розмір паковання | 18.5х18.5х16.5см |
| Серія | Milan |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип світильника | Трековий підвісний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴





