
Світильник трековий під лампу E27 Lotus в стилі лофт NT 14151-1 WH MSK
878 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616165
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лафтський світильник — це світильник з патроном під лампою Е27 і рейкою на рейку.
Механізм кріплення на шинопроводі дозволяє легко знімати і пересувати світильники, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Рейка (шинопровод) в комплекті не йде, але ви можете її купити на сайті довжиною 1м, 1,5м, 2м і 3м. Крім того, за допомогою кутових і прямих з’ єднань ви можете збирати різні конструкції у себе в інтер’єрі і розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
Поринаючись у стиль лофт і оформляючи інтер'єр у цьому стилі, в половині випадків помічаєш на візуалізаціях і у впроваджених проектах - підвісні світильники у вигляді циліндра. Чому їх так часто обирають для освітлювання приміщення? Модель світильника чудово підходить як для домашнього застосування, так і промислового. Чи то острів на кухні, чи підсвічування робочої поверхні, чи світильників на барі, чи офісних ресепшених, ви отримуєте можливість індивідуального налаштування і кастомізації світильника під свої потреби. Такий підхід дає вам можливість змінити вигляд світильника і розставляти світло на власний погляд чи на тематику інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 мм |
| Висота плафона | 210 мм |
| Глибина плафона | 150 мм |
| Код товару | NT 14151-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт. |
| Розмір паковання | 25х25х22см |
| Серія | Lotus |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 140мм |
| Ширина плафона | 140мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878 ₴


