
Світильник трековий під лампу E27 Tube NT 1105-1 MSK
620 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 615292
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий свічник у стилі лофт у вигляді циліндра являє собою плафон циліндричної форми з патроном під лампою E27 і кріпленням на рейку (шинопровід).
Лампа « лампа » має діаметр 45м.
У комплекті лампа не йде але ви можете придбати її у нас на садиті.
Механізм кріплення на шинопроводі дозволяє легко знімати і пересувати світильники, залежно від довжини шинопроводу та кількості світильників, які на ньому будуть розташовані.
Рейка (шинопровод) в комплекті не йде, але ви можете її купити на сайті довжиною 1м, 1,5м, 2м і 3м.
Крім того, за допомогою кутових і прямих з’ єднань ви можете збирати різні конструкції у себе в інтер’єрі і розміщувати світильники в будь-якому зручному для вас місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота плафона | 110 мм |
| Код товару | NT 1105-1 |
| Загальна довжина від стіни | 180 мм |
| Розмір паковання | 27х11х11см |
| Серія | Tube |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Світильник трековий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



