Докладну інформацію можна дізнатися в менеджера. Швидке виробництво та доставка. Приємні знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип цоколя | LED-module |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴







