
Підвісний світильник лінійний Skarlat DG3012-LED 72W WH 6000K
2 531 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26922
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Докладніше про це можна дізнатися з менеджера. Швидке виробництво і доставка. Приємні знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKARLAT |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3840 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип цоколя | LED-module |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴



