
Світильник підвісний, стельовий Chanel P200 Брутал Сталь (AtmoLight)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 2231129
Світильники Atmolight — різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою.
Світильники з колекції Capella — це сплетіння геометричних форм, що надає витонченості та легкості Вашому інтер'єру. До комплекту входить інструкція з монтажу, а у разі виникнення будь-яких питань ми з радістю проконсультуємо та допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення й обмін. Лампа не входить до комплекту. Кріплення — металева планка. Довжина шнура 1 метр, можна вкоротити.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір плафона | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Capella |
| Матеріал плафона | метал |
| Призначення | Для вітальні, для кухні, для спальні, для дитячої, Для передпокою |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Поворотний плафон | Немає |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт, Модерн, мінімалізм, Сучасний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Декоративні люстри, Люстри з абажуром, Сучасні люстри |
| Тип кріплення на стелю | Монтажна планка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 090 ₴

