Безкоштовна доставка

Світильник стельовий, спот на планці Chime Q L110-7 Чорний (AtmoLight)
3 820 ₴
- В наявності
- Код: 1051911
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник із металу у стилі Loft. Колекція Chime.
Світильники колекції Chime універсальні для будь-якого інтер'єру. До комплекту входить інструкція з монтажу, а у разі виникнення будь-яких питань ми з радістю проконсультуємо та допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОСТ. Гарантія 12 місяців, можливе також повернення й обмін. Лампи не входять до комплекту. Довжина стельової планки 1200 мм. Плафон із поворотним механізмом. Кріплення — металева планка. Цоколь Е27. Рекомендований тип лампи Е27 G45 LED. Плафони прямокутного перерізу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Chime |
| Матеріал плафона | метал |
| Призначення | Для вітальні, для спальні, для передпокою, для готелів, для офісу |
| Спрямованість світла | У бік |
| Поворотний плафон | Да |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт, Модерн, мінімалізм, Сучасний, Скандинавський |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Стельові світильники |
| Тип кріплення на стелю | Монтажна планка |
| Колір плафона | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴

