
Світлодіодна стрічка червона 12В smd2835 4.8Вт/м 60Лед/м IP20
22 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1012007
Серед різноманітного вибору світлодіодних стрічок виріб класу "Стандарт" зі світлодіодами підвищеної яскравості SMD 2835 чудово зарекомендував себе у підсвічуванні лайт боксів, рекламних щитів, бутіків у торгових центрах, предметів меблів, стель, вікон та вітрин магазинів. Іноді стрічку використовують для підсвічування території навколо басейнів, водоспадів та ставків за умови відсутності тривалого контакту з водою.
Дана стрічка стрічка SMD 2835 12V зроблена у вигляді гнучкої друкованої плати в силіконовій водонепроникній основі. На одній стороні встановлені світлодіоди та струмообмежуючі резистори, а на іншу нанесена клейка стрічка. Силікон захищає світлодіоди від забруднень та вологи, а також від механічних пошкоджень.
Виріб не покритий силіконом і має ступінь захисту IP20, тому стрічка не захищена від вологи та пилу. Рекомендуємо використовувати продукт усередині незапиленого приміщення з низькою вологістю.
Маючи простий монтаж, низьке споживання електроенергії, відмінну яскравість свічення, лед стрічку застосовують у підсвічуванні автомобілів. Виріб гідно конкурує зі звичними джерелами світла. Кріпити стрічку до поверхні допомагає двосторонній 3М скотч зі зворотного боку стрічки.
лед стрічка продається у бобіні 5 м.
Стрічка ідеально підкреслює різні архітектурні форми та притягує до архітектурних об'єктів захоплені погляди. Екстер'єр тепло прийняв стрічку для підсвічування силуетів будівель з дахами та для розміщення світлових акцентів.
Декор різних рельєфів в інтер'єрі також завдячує своєю підкресленою красою світлодіодній стрічці — з її допомогою прикрашають стіни з декоративною штукатуркою, а в світлодізайні підсвічують натяжні та підвісні стелі, плінтуси, сходи та віконні карнизи. З такою стрічкою полегшало створювати оригінальні дизайни приміщень.
Ця світлодіодна стрічка широко використовується у вуличній рекламі. З її допомогою роблять лінії, що світяться, для позначення контурів рекламних конструкцій і світлових написів. У торговому обладнанні стрічка використовується як підсвічування для продукції.
Зараз виробники меблів часто вдаються до допомоги представленого виробу в декоративному освітленні і ставлять підсвічування в шафах-купе, на різних полицях – це надає меблям краси, комфорту та стилю. Естетичний вигляд мають торці скляних споруд, прикрашені кригою стрічкою. Для підсвічування сувенірів або годинників, вітрин з ювелірними виробами та біжутерією, дзеркал із лед підсвічуванням також застосовують лед стрічку. Вона створює розсіяне світло навколо дзеркала.
Чудова гнучкість світлодіодної стрічки SMD 2835-60 дозволяє реалізувати найскладніші мистецькі цілі щодо освітлення різних форм!
Стрімко увірвавшись в автомобільний бізнес, стрічка леді зробила тюнінг автомобілів ексклюзивним. Автовиробники та автомобілісти підсвічують світлодіодною стрічкою багажники та салони автомобілів. А любителі драйву та оригінальності прикрашають світлодіодним підсвічуванням днище свого транспорту та фари.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 4.8 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Червоний |
| Колір світіння | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Кратність різання | 5 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 20000 час |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 22 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

