
Світлодіодна стрічка 12В RGB smd5050 4.8Вт/м 60Лед/м IP20 (AVT)
82 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1010564
У презентованої серії продукції досить оптимально збалансовані ціна і якість, а стрічки мають у своєму розпорядженні шалено високу яскравість, тому їх можна використовувати для оформлення насиченого підсвічування і лед освітлення. Дану стрічку високої якості можна замовити у нас за ціною, що інтригує. Серія AVT створена спеціально для профі та експертів. Придбати лед стрічку відмінної якості ви зможете у висококласній лінійці серії «AVT PROFESSIONAL». У нашому інтернет-магазині презентовано великий вибір діодних стрічок 12В.
Контролер допоможе підібрати для вас динамічні програми світіння, змінювати яскравість світіння та кольори для діодної RGB стрічки, а також буде незамінним асистентом при організації яскравого та неповторного лед підсвічування.
RGB підсилювачі збільшують сигнал контролера чи димера.
Сенсор для led стрічки або датчик руху увімкне світлодіодну стрічку без дотиків і на дистанції.
Конектори можна використовувати для коннекту кількох стрічок без допомоги паяльника.
Через свою гнучкість ця крига стрічка 12В підходить для найрізноманітніших інтер'єрів. Дизайнери оформляють нею сходи, можуть розташовувати в поглибленнях навісних стель і, наприклад, прикрашати ними вестибюлі та приміщення. Щоб людина могла вільно знайти власні речі, розробники меблів застосовують стрічку в шафах-купе та інших меблів. Чудовим закарнизним підсвічуванням прикрашають стиль приміщень.
Стрічка продається від 5 метрів. При необхідності підключити понад 5 метрів стрічки переважно застосовують метод паралельного під'єднання.
Дана стрічка виготовляється зі світлодіодів SMD 5050 і виробляє світло RGB кольору. За допомогою контролера ви щоразу можете змішати дані кольору або вибрати будь-який з цих трьох кольорів на вашу думку, щоб отримати салатовий, фіолетовий, лимонний та інші кольори, які вам будуть необхідні в потрібний момент. Підсвічування RGB кольору до душі покупцю через свою витонченість. Стрічка чудово підійде для підсвічування приміщення чи декоративного світла.
Які деталі потрібні для діодних стрічок?
Ми рекомендуємо замовити для стрічки алюмінієвий профіль - він доставляє дуже гарний охолоджувальний ефект виробу. Використовуючи світлодіодні профілі, ви можете швидко розробити готовий діодний світильник для кухні, торгового обладнання, меблів або будь-якого іншого дизайнерського рішення.
Оскільки лед стрічки не містить ні брому, ні ртуті, ні йоду, то, навіть якщо отримають механічне пошкодження, це не загрожуватиме самопочуттю споживачів. Ці криги стрічки не вимагають окремих умов для утилізації. Вони, крім іншого, не є небезпечними для нашого зору, тому що не виробляють ультрафіолет.
Наші стрічки стануть для вас зручним та недорогим рішенням у питанні освітлення чи підсвічування.
Ці стрічки можна прикріпити до будь-якої знежиреної, сухої та чистої поверхні. лед стрічки 12В - це гнучкі пристрої, на які припаяні світлодіоди з рівномірним інтервалом. Нескладність монтажу дозволяє обійтися без особливих навичок та спеціальних інструментів. У цьому їхня перевага.
Стрічка SMD 5050 - 60лед/м виділяється низьким енергоспоживанням, тому що вживає всього 14,4Вт. Крім того, це робить її надійною у використанні. Безпечне низьковольтне підключення є ще однією перевагою. Для включення стрічки знадобиться блок живлення 12В, який перетворює змінний струм 220В константний 12В.
Таким чином, серед переваг лед стрічки 12В можна виділити довговічність, захищеність, високоекономічність та екологічність, високу еластичність та низьку температуру нагрівання, а також простоту монтажу.
Як правильно вибрати БП для стрічки?
Потужність блоку живлення ви зможете дізнатися від потужності, що використовує, 1 м стрічки і її довжини. Напруга живлення лед стрічок дорівнює 12В, тому для їх приєднання до мережі потрібні блоки живлення на 12 Вольт.
Розрахунок потужності блоку живлення для діодної стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L заг св) + 20%, де
Р бп - потужність блоку живлення,
Р св 1 м - споживана потужність 1 м led стрічки,
L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
20% - запас потужності блоку живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Фіолетовий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 М |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Кратність різання | 5 см |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Тип діода | SMD 5050 |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 82 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




