
Неонова стрічка світлодіодна рожева-1 220В smd2835 120Лед/м 7Вт/м IP65 (AVT)
131 ₴/м
Мінімальне замовлення — 3 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1018073
лед NEON №53-P-AVT-1 NEON зараховується до класу «AVT-1», саме тому великий термін служби презентованого продукту обов'язково вас порадує. Виріб має у своєму розпорядженні високі параметри міцності: не покривається тріщинами і не б'ється, тому цей продукт виграшно і економно замінить дюралайт, що укорінився, і газорозрядний неон. Виріб використовує мало електроенергії, але, при цьому, має дуже високу насиченість, пружне і акуратне, вологозахищене і удароміцне, що дозволить зробити його зручним у використанні.
Увага! Не дозволяйте дітям гратися зі світлодіодним неоном 220В, щоб уникнути ураження електричним струмом.
Підключення та кріплення неону повинні виконуватися грамотним фахівцем. Частота різання 1 метр. Розділяти можна тільки в тих областях, де є особлива позначка. Після завершення монтажу led неон не потребує додаткового сервісу.
Гнучкий LED неон №53-P-АVT-1 NEON 220V представленого кольору використовують для:
Декорування - електропідсвічування насаджень, фасадів житла, зовнішнє підсвічування вітрин бутиків.
Підсвічування рекламних пристроїв.
Зовнішнє оформлення ресторанів, кафе, нічних клубів, АЗС, офісів та гральних будинків.
Світлові вивіски, написи, літери.
Ландшафт дизайн.
Розробка світлових фігур, обмотування насаджень.
Розважальна інсоляція – наприклад, зовнішня новорічна ілюмінація приватних таунхаусів та готелів.
Велика кольорова гама неону відкриває невичерпні можливості для втілення найцікавіших ідей та рекламного дизайну.
Важливо! Не макати і не пускати в хід неон у воді (басейни, акваріуми)!
Вологозахищеність IP65 дозволяє використовувати виріб просто неба і у вологих кімнатах.
Світло неону не шкідливе для очей, тому що виріб не містить ультрафіолетового спектру. Виріб виробляє пастельні та чисті кольори. Продукт використовує трохи більше 7,2 Вт на 1 м. лед НЕОН №51-B живиться від напруги 220 Вольт.
Рожевий (P) Льод, що гнуться, неон №53-P-АВТ-1 NEON AVT 120 лед/м 7,2 Вт/м SMD2835 220V забезпечений супер насиченими світлодіодами. Якщо захотіти його можна вигинати, саме тому він органічно здатний набувати будь-яких форм. Здатність під'єднувати в один ряд до 50 м стрічки без використання інших блоків живлення та підсилювачів робить неон практичним та комфортним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Колір | Рожевий |
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Висота | 16 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 50 М |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 100 см |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Застосування | Для вулиць |
| Робоча температура | від -25 до 30 °C |
| Робоча напруга | 220 V |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік на метр | 50 Lm/m |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 131 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 3 м



