Блоки живлення є невід'ємною частиною підключення світлодіодної стрічки та інших продуктів. Купити їх за дуже вигідною ціною можна у нашому інтернет-магазині.
Потужність блоку живлення розраховується від довжини світлодіодної стрічки та її типу.
Розрахунок потужності блоку живлення для лед стрічки:
Р бп = (Р св 1 м x L заг св) + 20%, де
Р бп - потужність блоку живлення,
Р св 1 м - споживана потужність 1 метра лед стрічки,
L заг св – загальний метраж стрічки, що підключається,
20% - запас потужності блоку живлення.
Блоку живлення потрібен запас потужності. Як правило, для лед стрічок, лед модулів, лед лінійок та іншої світлодіодної продукції рекомендується купувати блоки живлення на 20 відсотків потужніше, ніж сукупна споживана потужність світлодіодних виробів, яких живить блок живлення.
Дане джерело живлення зі стабілізованою вихідною напругою 12В поміщено в тонкий захисний алюмінієвий корпус, який має вологозахист IP 65. Тому блок живлення повністю герметичний і може застосовуватися всередині вологих приміщень, а вони монтуються завдяки своїм скромним габаритам і тонкому корпусу в найбільш важкодоступних місцях. Висока якість блоку живлення подарує вам стабільну роботу протягом усього часу експлуатації.
Для монтування підійдуть шурупи або саморізи.
Кріпити блоки живлення можна в натяжних стелях, спеціальних нішах в меблів, настінних полицях або під столом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | MOTOKO |
| Вхідна напруга | 180-240 V |
| Висота | 18 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 287 мм |
| Клас якості | Premium |
| Потужність | 48 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | Ультратонкий |
| Струм на виході | 4 А |
- Ціна: 348 ₴


