-5%

Блок живлення світлодіодний LED 12V 5A 60Bт IP20 LONG
378 ₴
359,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1013422
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей блок живлення відносять до серії LONG. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення будь-де.
Представлені блоки порадують вас надійністю та стабільністю роботи. Цю серію джерел харчування перевірено часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії та користуються такими блоками для створення світлотехнічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 12V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має металевий захисний перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | MOTOKO |
| Вхідна напруга | 175-240 V |
| Висота | 30 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 158 мм |
| Клас якості | Premium |
| Потужність | 60 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,10 ₴

