Цей блок живлення належить до серії LONG. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їхніх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення в будь-якому місці.
Представлені блоки порадують вас надійністю і стабільністю роботи. Ця серія джерел живлення перевірена часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії і користуються такими блоками для створення світло-технічних проєктів.
Стабілізована вихідна напруга 12V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має захисний металевий перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | MOTOKO |
| Вхідна напруга | 175-240 V |
| Висота | 32 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 200 мм |
| Клас якості | Premium |
| Потужність | 150 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 12,5 А |
- Ціна: 651 ₴


