
Блок живлення світлодіодний LED 12V 10A 120Вт IP20 M
335 ₴
318,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1018126
Цей блок живлення відносять до серії M. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення будь-де.
Представлені блоки порадують вас надійністю та стабільністю роботи. Цю серію джерел харчування перевірено часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії та користуються такими блоками для створення світлотехнічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 12V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має металевий захисний перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Вхідна напруга | 176-264 V |
| Висота | 36 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 187 мм |
| Клас якості | Standart |
| Потужність | 120 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 10 А |
- Ціна: 318,25 ₴

